Płatności

Ceny w naszym sklepie są cenami brutto z wliczonym podatkiem VAT. Po dokonaniu zamówienia Klientowi wysyłane są informacje stanowiące podsumowanie jego zamówienia. Informacje o zamówieniu dostępne są także w naszym sklepie po zalogowaniu się korzystając z loginu (adres e-mail klienta) i hasła użytego podczas rejestracji lub składania zamówienia.

W celu zapewnienia wygody i bezpieczeństwa naszym Klientom w naszym sklepie udostępniamu następujące sposoby płatności:

  • Płatność przy odbiorze (kurierowi UPS dostarczającemu przesyłkę)
  • Płatność przelewem bankowym na konto
  • Płatność przelewem elektronicznym Przelewy24.pl

Płatność przy odbiorze

Ten sposób płatności możliwy jest wyłącznie na terenie Polski. Polega na pobraniu należności za zakupy przez kuriera UPS w momencie odbierania przesyłki przez Klienta.

Płatność przelewem bankowym

Akceptujemy także przelewy bezpośrednio na nasze konto. Ten rodzaj płatności wymaga, by Klient samodzielnie dokonał przelewu na nasze konto korzystając z informacji dotyczących jego zamówienia (w tym danych do przelewu) wysyłanych na adres e-mail wskazany przez Klienta. Przygotowanie zamówienia dla Klienta następuje dopiero wówczas, gdy odnotujemy wpłatę od Klienta za określone w tytule przelewu zamówienie.

Płatności elektroniczne

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa zakupy w naszym sklepie możliwe są także za pomocą systemu płatności elektronicznych Przelewy24.pl. Dzięki nim w naszym sklepie dokonają Państwo zakupów w sposób wygodny, szybki i bezpieczny. Natychmiastowe przekazanie informacji o wpłacie znacząco skraca czas realizacji zamówienia, a cały proces płatności dokonuje się z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa i zachowania poufności.

Dzięki współpracy z Przelewy24.pl oferujemy Państwu największy wybór płatności w Polsce: Inteligo, mBank, BZ WBK, BPH, ING, KredytBank, InvestBank, Lukas Bank, Pekao, BGŻ, Millenium, PKO BP, MultiBank, BOŚ, Citi Handlowy, Nordea, Deutsche Bank, Fortis, Euro Bank, Raiffeisen, SGB, Alior, Bank Pocztowy, GetIn, Volkswagen Bank, Polbank, FM Bank, MeritumBank, Bank HSBC, Karty, PayPal, Moneybookers...

 Więcej informacji: http://www.przelewy24.pl/pl