O nas

JeansDom oferuje swoim klientom coś więcej niż tylko markową odzież, JeansDom gwarantuje niezapomniane przeżycia podczas zakupów. Naszym celem jest zapewnienie klientom szerokiego wyboru najmodniejszej odzieży, w połączeniu z doskonałą obsługą klienta oraz zaletami prostego i bezpiecznego dokonywania zakupów za pośrednictwem internetu.

Posiadamy ogromne doświadczenie w handlu internetowym, które pozwala na trafną ocenę potrzeb klientów dokonujących zakupów na odległość. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu obsługę na najwyższym światowym poziomie.

Oferujemy markową i tylko oryginalną odzież której zakupu dokonujecie Państwo z pośrednictwem strony www.jeansdom.pl, posiadamy również własne, autoryzowane salony sprzedaży w galeriach handlowych. Jesteśmy Autoryzowanym Sklepem Levi's® Online, posiadamy oficjalne logo "Authorised Dealership Levi's®". Jesteśmy również autoryzowanym sprzedawcą marki PepeJeans® oraz Mustang®.

JeansDom jest własnością polskiej firmy, tutaj też obsługujemy klientów i magazynujemy towar, dzięki temu procedury reklamacyjne, zwroty jak również kontakt z nami jest łatwy i przyjemny i nie naraża Państwa na utrudnienia oraz nieprzyjemne wydłużenie czasu realizacji zleceń.

Dla Państwa wygody korzystamy z usług renomowanej firmy kurierskiej FEDEX, która gwarantuje wysyłkę towaru w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. Stworzyliśmy ten sklep z myślą o Państwa wygodzie. Pragniemy pomóc Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze, zapraszamy serdecznie na zakupy.

Historia firmy

Sklep internetowy JeansDom jest własnością firmy RTVCENTRUM Opole Sp. z o.o. Sp. Komandytowa z siedzibą w Opolu.

Firma RTVCENTRUM narodziła się w grudniu 2005 roku, jako sklep internetowy branży RTV i AGD. Dynamiczny rozwój przedsięwzięcia spowodował, iż od połowy 2008 roku firma weszła ze swoją ofertą handlową na rynki Unii Europejskiej prowadząc wyłącznie sprzedaż hurtową.

Jesienią roku 2011 zapadła decyzja o rozszerzeniu działalności i uruchomieniu autoryzowanego salonu sprzedaży produktów Levi’s®PepeJeans®, Mustang w wybranym centrum handlowym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu klientów, kolejnym krokiem w rozwoju firmy jest uruchomienie sklepu internetowego jeansdom.pl

W 2012 roku firma RTVCENTRUM przekształciła się w podmiot gospodarczy posiadającym osobowość prawną RTVCENTRUM Sp. z o.o. Sp. K. o numerze KRS: 0000432510.